رفتن به محتوای اصلی

بازدید مدیر کل محترم دفتر صنایع شیمیایی و سلولزی کشور

روز شنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۸ مدیر کل دفتر صنایع شیمیایی و سلولزی، سرکار خانم مهندس نباتی و هیئت همراه از شرکت نفت میلاد پارس بعنوان یک شرکت نفتی تولید کننده روغن های گرین رابر (دوستدار محیط زیست) بازدید نمودند. ایشان ابتدا با مدیر عامل شرکت نفت میلاد پارس درباره نحوه تبدیل برشهای نفت خام (Lub Cut) به محصولات نهایی از جمله روغن های رابر سبز که مورد استفاده در صنایع لاستیک سازی میباشد، گفتگو و سپس ضمن بازدید از خط تولید CBFS و آزمایشگاه، با توضیحات ارائه شده، در جریان نحوه فرآیند به کار رفته در شرکت نفت میلاد پارس و ایجاد ارزش افزوده جهت مواد خام کشور و تبدیل به محصولات جدید قرار گرفتند.

حضور رئیس پالایشگاه نفت سپاهان و هیئت همراه در پالایشگاه نفت میلاد پارس

ریاست محترم پالایشگاه نفت سپاهان به همراه متخصصان واحد مهندسی در شرکت نفت میلاد پارس حضور یافته و در جریان دستاوردهای شرکت بعنوان یک شرکت دانش بنیان، پژوهشی و دوستدار محیط زیست قرار گرفتند.
ایشان ضمن بازدید از خطوط تولید محصولات TDAE و CBFS علاوه بر آشنایی با انحصاری بودن فرآیند تولید محصولات یاد شده با فرآیندهای تحقیقاتی و پژوهشی شرکت در کنار امور کنترلی و کیفی جهت ارتقاء محصولات فوق الذکر و دیگر دستاوردهای در حال انجام آشنا شدند.

حضور مدیر عامل شرکت نفت بهران و هیئت همراه ایشان در پالایشگاه نفت میلاد پارس

 مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد شرکت نفت بهران، ضمن حضور در پالایشگاه نفت میلاد پارس، با خطوط تولید روغن فرآیند لاستیک دوستدار محیط زیست Green RPO  ‪(TDAE)‬ و همچنین CBFS ‪(Carbon Black Feed Stock)‬ و محصولات تولیدی شرکت در زمینه روغن¬های رابر و خوراک دوده سازی و فرآیند کیفی، آزمایشگاهی تولیدات فوق¬الذکر بعنوان بزرگترین تولید کننده این دسته از محصولات در کشور، آشنا شدند.

Subscribe to بازدید